Avukata Danışmak İstiyorum

avukata danışmak istiyorum
avukata danışmak istiyorum

Avukata danışmak istiyorum diyen müvekkil adaylarımız, makalemizi inceleyebilir ve merak ettikleri konular hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki her birey, hayatında en az bir defa “avukata danışmak istiyorum” talebiyle avukat arayışına girebilir. Elbette avukat arayışının sebepleri farklılık gösterecektir. Örneğin; boşanma davası açmak, kiracıyı tahliye etmek, tüketici haklarınızı korumak veya isim değiştirmek için bir avukata ihtiyacınız olacaktır. Tabi ki bu listeyi çoğaltmamız mümkündür. Şöyle ki; kişiler farkında olmasa da aslında hayatın her alanında hukuktan bir parça vardır. En basit görülen alışveriş bile aslında taraflar arasında bir satış akdi oluşturmaktadır.  Yolda park etmiş olduğunuz aracınıza bir başka aracın çarpması durumunda ise kanunda yer alan haklarınız vardır. Hayatın olağan akışında aslında fark edilmese de hukuk hep içimizdedir. Bu noktada önemli olan hukuki soru veya sorununuz her ne olursa olsun önemli olan zaman kaybı yaşamadan avukata danışmaktır.

Avukata Danışmak Ücretli Midir?

Avukata danışma İstanbul Barosu asgari ücret tarifesi gereğince ücrete tabidir. Ancak iletişim kanallarımız üzerinden bizlere hukuki sorularınızı yönelttiğiniz takdirde ücret konusunda size net bir bilgi vermemiz mümkün olacaktır. Göndereceğiniz mailler veya yapacağınız aramalar ücretsizdir. Sorularınız değerlendirmeye alındıktan sonra ücrete tabi olup olmadığı tespit edilecektir.

Avukata Danışmak İstiyorum

Avukata danışmak, internetin yaşamımızın bir parçası olmasıyla artık çok daha kolay hale gelmiştir. Hayat koşturmacasından, iş yorgunluğundan çoğu zaman kişiler avukatın ofisine gidip danışmaya fırsat bulamamaktadır. Bu durumun farkında olduğumuzdan ve avukata danışmak istiyorum taleplerinin çoğunluğundan dolayı yeni çözümler üreterek bireylere ve kurumlara hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyiz. 7/24 avukata danışmak istiyorum diyen okuyucularımız iletişim numaramızdan bize ulaşabilir; randevu alarak Simya Hukuk Bürosu‘nda nitelikli ve profesyonel hukuki danışmanlık hizmeti alabilirler. Avukata danışma ihtiyacı olan okuyucularımız eğer ofisimize gelemiyorlarsa online danışma formumuzu doldurarak bize ulaşabilirler. Avukata danışmak istiyorum danışma formlarımızı doldurup bize gönderdikten sonra en geç 24 saat içerisinde yanıt alacaksınız.

Aklınıza takılan, yanıtını merak ettiğiniz, sizi meşgul eden, bir türlü çözüm bulamadığınız soruları artık bir kenara bırakabilirsiniz. Aşağıdaki formumuzu doldurup bize göndererek hukuki danışmanlık hizmeti almak için ilk adımı atabilirsiniz. Eğer bize göndermeniz gereken belgeler mevcutsa bunları, info@simyahukuk.com mail adresimize hukuki sorunuz ile birlikte gönderebilirsiniz.

ONLİNE DANIŞMA FORMU

  Avukata Telefonla Danışmak İstiyorum

  Avukata danışmak istiyorum diyen okuyucularımız, iletişim numaramızdan bize ulaşarak hukuki sorularına yanıt bulabilirler. İletişim numaramızdan bize ulaşmak için, cep telefonunuzda sağ alt köşede göreceğiniz yeşil butona basmanız yeterlidir. Bilgisayarlarınızdan ise iletişim bölümüne tıklayarak numaramıza ulaşabilirsiniz.

  Avukata danışmak istiyorum diyen okuyucularımıza vereceğimiz  hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti şu alanları kapsamaktadır:
  • Aile ve boşanma hukuku
  • Yabancılar hukuku
  • İş ve sosyal güvenlik hukuku
  • Nüfus davaları
  • Sağlık hukuku
  • Bilişim hukuku
  • Sözleşmeler hukuku
  • Tazminat hukuku
  • Alacak davaları
  • Tüketici hukuku

  Hukuki soru ve sorunlarınızın en kısa sürede çözüme kavuşturulması için güvenilir ve nitelikli hizmet sunan Simya Hukuk Bürosu ile iletişime geçebilirsiniz.

   Bu sitedeki bütün içeriklerin telif hakkı Av.Ayşegül Helvacıoğlu’na aittir. Sitede yayınlanan tüm içerikler kopya korumalı olup yazılı izin olmaksızın kopyalanması veya yayınlanması durumunda 5846 sayılı FSEK kapsamında yasal işlem gerçekleştirilecektir.