HAKKIMIZDA

Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul Avrupa Yakası’nın Şişli ilçesinde faaliyet gösteren Simya Hukuk Bürosu, Avukat Ayşegül Helvacıoğlu tarafından kuruldu. Avukat Ayşegül Helvacıoğlu İstanbul Kültür Üniversitesi  Çift Anadal Programı mezunu olup Hukuk Fakültesi ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü başarıyla tamamladı.

Av.Ayşegül Helvacıoğlu, eğitim hayatı boyunca Türkiye’nin önde gelen bilimsel ve teknolojik araştırma kurumu TÜBİTAK başta olmak üzere pek çok farklı projede görev aldı. Eğitim hayatında yakaladığı başarı sayesinde Av.Ayşegül Helvacıoğlu, her yıl onur öğrencisi seçildi ve başarı bursuna hak kazandı. Üniversite eğitimi süresince farklı hukuk bürolarında çalışarak mesleki bilgi ve deneyimini arttırdı. Avukatlık stajını tamamlamasının ardından Simya Hukuk Bürosu’nu kurdu. Av. Ayşegül Helvacıoğlu ileri seviyede İngilizce, orta seviyede ise Fransızca bilmektedir.

İstanbul Barosu’na kayıtlı olan Avukat Ayşegül Helvacıoğlu, aynı zamanda Bilişim Hukuku Komisyonu ve Hayvan Hakları Komisyonu üyesidir.

Web sitemizde yer alan tüm içerikler Av.Ayşegül Helvacıoğlu denetiminde hazırlanmaktadır. Aile hukuku, yabancılar hukuku, iş hukuku, nüfus davaları, sağlık hukuku, sözleşmeler hukuku ve bilişim hukukuyla ilgili konularda iletişime geçebilir; nitelikli ve güvenilir avukatlık hizmeti alabilirsiniz.

Online Danışma Formu

    error: Kopya korumalı içerik!
    Call Now Button